Hayali Fikirler

Mobilya Web Sitesi Tasarımı Nasıl Olmalı?

Mobilya web sitesi nasıl olmalı? Mobilya mağazası için web sitesi yaptırırken dikkat edilmesi gerekenler. Mobilyacı web sitesi yaptırmak isteyenlerin dikkat etmesi gerekenler.

En İyi Mobilya Web Sitesi

Mobilya alış-verişi göze ve zevke hitap eden bir alış-veriş deneyimidir. Üreticilerin ve mağazacıların potansiyel müşterilerine ürünlerini en iyi şekilde sunmaları bunun için çok önemlidir. Web sitesi ise mobilyacıların en önemli vitrinidir. Bursa ilimize bağlı İnegöl ilçesi Türkiye’nin en büyük mobilya üretim merkezi olarak kabul edilmektedir. 6500 den fazla üretici ve mağazanın faaliyet gösterdiği İnegöl’de showroomlar kadar web siteleri de ürünlerin tanıtımında büyük bir role sahiptir. Sosyal medya (facebbok, instagram v.b)  platformlarında ürün tanıtımı ve satışı yapılsa da internet sitesi olmayan bir üretici müşteriye güven vermemektedir. İnegöl’de web sitesi tasarımına önem veren firmalar hemen dikkat çekmekte ve sadık bir müşteri kitlesine sahip olmaktadır. Hayali Fabrika Web Tasarım ve Reklam Ajansı olarak bir mobilya web sitesi tasarımında nelere dikkat edilmesi gerektiğini sıraladık.

mobilya web sitesi adessunWeb Siteniz Kullanışlı Olmalı

Karmaşık vekullanımı zor bir mobilya web sitesi tasarımı online müşteriyi en çok kaybettiren etmendir. Basit düşünün ve iyi bir müşteri analizi yapın. Müşterilerinizin hangi alanları, hangi sayfaları ve modelleri gezdiklerini tespit edin.

Kaliteli Fotoğraflar Kullanın

Ürün fotoğraflarınız ister ajans çekimi olsun isterseniz de mağaza çekimi mutlaka doru açıyla ve ışıkla çekilmiş olmasına dikkat edin. Emek vererek yaptığınız o en güzel bir takımı tanıtmak  ve satmak için o 5-10 kare fotoğraf en iyi silahınız olacaktır.

Google SEO Analizi Yaptırın

Web sitesi tasarımınız çok iyi yapıldı, fotoğraflarınız doğru açıyla ve iyi bir ışıkla çekildi ve web sitenize uygun biçimde yerleştirildi. İnternet mobilya mağazanız hazır. Ama sitenize ne gelen var ne de giden. Üstelik google arama sonuçlarında dahi çıkmıyorsunuz. İnegöl’de faaliyet gösteren bir çok mobilya firmasının başına gelen durum maalesef bu. Karamsarlığa kapılmayın. Siteniz ister e-ticaret sitesi, ister kurumsal web sitesi olsun sitenizi google arama motoru ile tanıştırmalı ve barıştırmalısınız.

ÇÖZÜM

Tüm bu hizmetleri bir arada size sunan Hayali Fabrika Web Tasarım ve Reklam Ajansı İnegöl’de kurumsal web sitesi ve e-ticaret sitesi tasarımı ile sosyal medya takibi ve analizinde sizin en iyi çözüm ortağınız olmaya devam edecektir.

Bilgi ve teklif istemek için TIKLAYIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir